Historie: Zápis předmětů

Zápis předmětů

Pomocí registrace a zápisu si vybíráte předměty, které máte zájem studovat. Při zápisu předmětů dochází k automatickému zápisu/potvrzení předmětů, u kterých byly splněny podmínky pro zápis (kapacita, prerekvizity atd.). Dle Rozhodnutí děkana č. 2/2024 byl pro zápis předmětů stanoven níže uvedený termín pro všechny studenty OPF (bez rozdílu typu a formy studia a ročníku):

6. 2. 2024 od 17:00 hod. do 18. 2. 2024 do 23:59 hod.

Upozornění

  • Studenti 1. ročníku bakalářského studia si povinně volí od druhého, letního semestru pouze jeden cizí jazyk (anglický nebo německý).
  • Pomocí dlaždice Student - Registrace/zápis předmětů si zapíšete termíny konání přednášek včetně seminárních skupin. Zápis do seminárních skupin musíte učinit až po zapsání přednášky, kliknutím na modré silulety se znakem +


Návod s postupem pro zápis předmětů neleznete ZDE.

Termíny najdete vždy v harmonogramu ak. roku https://www.slu.cz/opf/cz/harmonogrammenu dle zvoleného období.

Odzápis předmětů v IS SU můžete provést pouze v době zápisu a následně od 19. 2. 2024 od 17:00 hod. do 25. 2. 2024 do 23:59 hod.

Seznam volitelných předmětů

Seznam volitelných předmětů pro prezenční i kombinované studium pro období léto 2024 naleznete zde. Minimální počet kreditů najdete ve své kontrolní studijní šabloně (jedná se o předměty mimo vaší studijní šablonu). (aktualizováno 01. 02. 2024 7:19)

Kapacity

Pokud má seminární skupina vyčerpanou kapacitu, podejte si žádost o navýšení kapacity na mailovou adresu kontaktních osob u každého předmětu (případně požádejte o výjimku). Do žádosti uveďte vždy kód předmětu se stručným odůvodněním.

Výjimky

V případě, že se Vám u některých předmětů (povinných, povinně volitelných a volitelných) objeví informace, že předmět nelze zapsat, můžete požádat kontaktní osobu o výjimku ( Žádost o výjimku pro zápis do předmětu - video).

Dříve než tak učiníte, zkontrolujte si, zda je Vaše žádost oprávněná, tj. zda splňujete prerekvizitu (forma a typ studia, ročník, program/obor, specializace/směr). Do žádosti o výjimku nezapomeňte uvést stručné odůvodnění. Po podání žádosti Vám bude odeslán informační email s vyjádřením kontaktní osoby.

V případě akceptace Vaší výjimky bude automaticky žádost vyřízena do druhého dne, popřípadě postupujte dle ( Výjimka akceptována - video).

Můj rozvrh

Po přihlášení na této stránce si můžete zobrazit rozvrh ještě před zapsáním předmětů dle atributu. Zkontrolujte si, zda máte vybrám správný semestr pod svým jménem.

Atributy (např. KB2BPP) se vytvárí dle tohoto vzorce:

1. poziceforma studia
2. pozicetyp studia
3. poziceročník
4. - 6. pozicezkratka programu/oboru
Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací
registrace_predmetu.txt · Poslední úprava: 2024/02/01 06:19
Public Domain Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí: Public Domain