Dříve, než začnete vyplňovat zadání záverečné práce, je nutné být k tématu přihlášen.

Vyplnění zadání závěrečné práce

1. Po odsouhlašení vedoucím dostanete automaticky vygenerovaný email, ve kterém je uveden přímý odkaz na Vaše schválené téma. Dalším krokem je vyplnění údajů u tématu.

Ke schválenému tématu se rovněž dostanete zde: Dlaždice Student –> na modré liště odkaz Během studia –> dlaždice Rozpisy témata –> Moje témata.

Každé uložení zadání automaticky vygeneruje email zaslaný vedoucímu práce. Proto, prosím, nejdříve si vše připravte a následně vložte do IS SU a najednou vše uložte.

2. Opět zobrazte volby kliknutím na „Zobrazení operací“ Obr.1 a zvolte „Editovat“ Obr.2.

Obr.1Obr.2

3. Do položky „Název“ přepište téma práce podle skutečnosti (Vaše jméno vymažte).

4. Do položky „Název anglicky“ doplňte téma v anglickém jazyce.

5. Jelikož v IS SU je nutné pro vložení zadání použít znaky XML byla vytvořena utilita, která Vám text naformátuje. Naleznete ji ZDE. Nezapomeňte si správně zvolit jazyk a typ práce (Bakalářská nebo Diplomová)

Obr.3

6. Literaturu uveďte podle Pokynu děkana 08/2023. Za každou položku seznamu literatury vložte značku. Literatura musí být číslovaná v hranatých závorkách [ ] a abecedně seřazená.

Literaturu vyplňujte POUZE v položce „Textově zadaná literatura“

7. Student v IS SU musí schválit správnost vloženého zadání. SLOVÍČKEM ANO ZADÁNÍ POTVRĎTE AŽ V PŘÍPADĚ, KDY JE VŠE KOMPLETNÍ A SPRÁVNĚ.

Obr.4

Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací
zadani_zp.txt · Poslední úprava: 2024/01/09 12:54
Public Domain Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí: Public Domain