Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


rozvrh_ostatni

Zobrazení rozvrhu v místnostech

1. Na úvodní stránce si najděte políčko „RozvrhObr.1 nebo využijte vyhledáváníObr.2.

Obr.1Obr.2

2. Na zobrazené stránce se ujistěte, že máte v horním modrém navigačním pruhu zvolené „Další rozvrhy a rezervace“ a klikněte na „Rozvrh místnostíObr.3.

Obr.3

3. Označte místnosti, jejichž rozvrh chcete zobrazit. Zároveň zatrhněte volby „ vč. rezervací místností pro jiné akce než výuku“ (např. přijímací řízení, konference apod.) a „každou místnost vypsat do zvláštního řádku“ (pro přehlednost) Obr.4.

Obr.4

4. Zobrazí se Vám základní rozpis obsazení místností. Obr.5. Toto zobrazení je rozděleno na dny v týdnu a ukazuje jejich celkovou obsazenost Obr.6. Pro upřesnění klikněte na „Možnosti zobrazení“.

Obr.5Obr.6

5. V „Možnosti zobrazení rozvrhuObr.7 si můžete pod volbou „Bloková výuka“ omezit, které dny chcete zobrazit. U tohoto zobrazení se následně vypisuje každý den zvlašť Obr.8. Je zde i možnost zakliknout položku „Kalendář“, kdy Vám IS připraví soubor pro import do externího kalendáře.

Obr.7Obr.8

8. Pod volbou „Tiskový výstup“ si můžete rozvrh uložit nebo vytisknout. Obr.9.

Obr.9

7. Pokud u rozvrhové akce vidíte ikonu hvězdy na zeleném pozadí, jedná se o nepravidelnou akci. Najetím kurzoru se zobrazí detail. Obr.10.

Obr.10
rozvrh_ostatni.txt · Poslední úprava: 2022/04/14 18:42 autor: chmela