Potvrzení k přihlášení k zadání závěrečné práce

Byla naimportována přidělená nebo rezervovaná témata prací z Tematikonu. Součásti importu byl název tématu obsahující jméno studenta a jméno vedoucího práce. V prerekvizitách je uvedeno učo studenta.

1. Před tím než student bude moci editovat téma závěrečné práce, musí vedoucí práce schválit jeho přihlášení. Vedoucí práce dostane automaticky email „IS SU Přihlášení k tématu“.

2. V těle mailu najdete několik odkazů. Posledním pod „Přihlášky k tomuto tématu je nutné potvrdit zde:“ se přesunete na potvrzení přihlášení k tématu konkrétního studenta.

3. Kliknutím na „Editovat údaje“ si zobrazíte volby k potvrzení přihlášení a umožnění editace. Po zaškrtnutí všech tří voleb klikněte na „Uložit“.

4. Pokud půjdete k rozpisu přes dlaždici „ROZPISY“ musíte si najít konkrétní rozpis a u něj kliknutout na „Zobrazit operace“ pak kliknout na „manipulovat se studenty“ a u příslušného studenta kliknout na „Editovat údaje“ zde se zobrazí volba k potvrzení přihlášení a umožnění editace. Po zaškrtnutí všech tří voleb klikněte na „Uložit“.

Obr.1
Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací
potvrzeni_zp.txt · Poslední úprava: 2024/01/09 12:59
Public Domain Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí: Public Domain