Žádost o uznání předmětů ze studijního pobytu

1. V menu „StudentObr.1 zvolte v modrém pruhu „Během studia“ a následně „Stáže a pobytyObr.2. Alternativně můžete do vyhledávacího pole napsat „pobyt“ a zvolte „Evidence údajů o stážích, studijních a pracovních pobytechObr.3.

Obr.1Obr.2Obr.3

3. Zobrazí se „Přehled založených pobytůObr.4.

Obr.4

4. Zvolte aktuální pobyt a klikněte na „Editovat vybrané“ pod seznamem Obr.5.

Obr.5

5. Otevře se Vám stránka s detaily o pobytu. Na konci výpisu jako předposlední položku najdete „Dokumenty ke stážiObr.6.

Obr.6

6. V rozbalovacím menu si vyberte „Typ dokumentu“ a kliknutím na „Zvolit soubor“ jej nahrejte. Po každém souboru klikněte na „Uložit“. Je nutné vložit následující - Studijní smlouva (Learning Agreement) a její případné změny, Potvrzení o studiu (Confirmation of Studies) a Výpis známek (Transcript of Records).

7. Potvrzení o úspěšném nahrání se zobrazí na úvodu Obr.7 a zároveň uvidíte soubor v položce „Dokumenty ke stáži“, kde máte možnost soubor smazat v případě potřeby opravy Obr.8.

Obr.7Obr.8

8. V poslední položce „Absolvované předmětyObr.8 je nyní potřeba zvolit předměty z pobytu, které chcete nechat uznat, kliknutím na „Vložit předmět“.

Obr.8

Zvolit předmět NENÍ možné, dokud nevložíte potřebné dokumenty dle kroku 6!

9. Na otevřené stránce si ověřte, že máte správné období a studium Obr.9.

Obr.9

10. V poslední položce „Absolvované předmětyObr.10 je nyní potřeba zvolit předměty z pobytu, které chcete nechat uznat, kliknutím na „Vložit předmět“.

Obr.10

11. Vyplňte název předmětu a klikněte na „DohledatObr.11. Pokud jste název vyplnili správně, předmět se objeví v nabídce. Stačí jej zakliknout, doplnit jeho „Hodnocení“ a zvolit „Uložit“. Krok opakujte pro všechny předměty, které chcete nechat uznat.

Obr.11

12. Seznam predmětů je následně vidět v položce „Absolvované předmětyObr.12. Pokračujte kliknutím na „Podat žádost o uznání předmětů

Obr.12

13. Na zobrazené stránce si přečtěte pravidla pro uznávaní předmětů. Poté zvolte ty, které tyto pravidla splňují a klikněte na „Pokračovat na podání žádostiObr.13.

Obr.13

14. U předmětu zvolte položku „s kredity“. Nasledně zvolte, zda chcete unat předmět jako volně volitelný Obr.14 nebo jej chcete nahradit jiným povinným nebo povinně volitelným dle Vaši šablony studijního plánu Obr.15. V případě druhé varianty zvolte „Započítat předmět mezi povinně-volitelné“. Můžete také doplnit poznámku k žádosti. Po dokončení klikněte na „Podat žádost k tomuto předmětu“ pokud máte pouze jednu žádost nebo „Podat žádosti ke všem předmětům“ na konci seznamu, pokud máte žádostí více.

Obr.14Obr.15
Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací
pobyty.txt · Poslední úprava: 2022/03/30 07:03 autor: Jan Chmela
Public Domain Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí: Public Domain